• Головна
  • 11-річна школярка втекла з дому в Тернополі: дитину знайшли живою і здоровою
14:44, 23 березня

11-річна школярка втекла з дому в Тернополі: дитину знайшли живою і здоровою

11-річна школярка втекла з дому в Тернополі: дитину знайшли живою і здоровою

Ювенальні поліцейські розшукали 11-річну дівчинку, яка пішла з дому Матір намагалася самостійно розшукати доньку, але дівчинка не виходила на зв’язок.

На допомогу прийшли ювенальні поліцейські, які встановили місцеперебування дитини.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення від жительки обласного центру про те, що її 11-річна донька близько 17 години пішла гуляти та не повернулася додому. Правоохоронці негайно розпочали пошукові заходи. У результаті проведеної роботи дитину було знайдено - її життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Як з’ясувалося, школярка вже не вперше тікає з дому, тому вона перебуватиме на профілактичному обліку в поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школярка #поліція #розшук
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення