• Головна
  • У Тернополі вимикають опалення: коли саме батареї стануть холодними
15:26, 27 березня

У Тернополі вимикають опалення: коли саме батареї стануть холодними

У Тернополі вимикають опалення: коли саме батареї стануть холодними

У Тернополі офіційно призупиняють опалювальний період на 2025–2026 роки. Це рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради через значне підвищення температури повітря.

Коли вимкнуть опалення

Згідно з ухваленим рішенням, подачу тепла в Тернопільській міській територіальній громаді зупинять з 30 березня 2026 року о 00:00. Опалювальний сезон призупиняється до окремого рішення виконкому. Цей крок пояснюють необхідністю раціонального використання енергоресурсів у період потепління.

Комунальному підприємству «Тернопільміськтеплокомуненерго» та його дочірній структурі доручено зупинити подачу теплоносія від котелень у зазначений термін. Також міська влада забезпечить інформування жителів про зміни через засоби масової інформації.

Чому ухвалили рішення

Основною причиною стало тепле повітря, яке дозволяє завершити опалювальний сезон раніше. Це допоможе зекономити ресурси та оптимізувати витрати на тепло. Водночас це рішення є тимчасовим – у разі різкого похолодання подачу тепла можуть відновити окремим рішенням виконавчого комітету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалення #вимикають
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"З 1 липня на 4 групи людей очікує колосальне збільшення пенсій, суми виростуть у рази": названі вимоги для нових виплат
Оголошення