
09:29, Вчора
У Тернополі водії залишають автомобілі уже просто на перехрестях: поліція б’є на сполох (ФОТО)

Патрульні продовжують роботу над розвантаженням вулично-дорожньої мережі, щоб забезпечити безперешкодний рух екстрених служб, громадського транспорту та комфорт для всіх учасників руху у Тернополі.
Щодня інспектори виявляють порушників ПДР, зокрема тих, хто: безпідставно займає паркомісця для осіб з інвалідністю та залишає авто в заборонених місцях (під знаками, на пішохідних переходах або перехрестях), створюючи затори та небезпеку для інших.
"З порушниками проводимо профілактичні бесіди та складаємо відповідні адміністративні матеріали.
Наголошуємо: транспортні засоби, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, підлягають евакуації.
Закликаємо всіх бути відповідальними. Дотримання ПДР — запорука безпеки та взаємної поваги", – йдеться у повідомленні патрульної поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:09, 1 квітня
41