
09:01, 16 квітня
Вчителька та учень з Тернополя отримали премії по 600 доларів: як їм це вдалося (ВІДЕО)

Тернополяни стали лауреатами нагороди Осипа Лева та Романа Павлишиних. Їх присуджують кращим вчителям та учням Тернопільського академічного ліцею «Українська гімназія» ім. Івана Франка.
Цьогорічна лауреатка серед педагогів - Ірина Мельничук, вчителька інформатики, STEM і математики.
Лауреат серед учнів - Станіслав Дем'янчук, призер Всеукраїнської олімпіади з астрономії. Розмір винагороди становить 600 австралійських доларів.
Премію засновано у 2006 році. Вперше лауреатів особисто відзначив Марко Павлишин. Його батько Роман – випускник української гімназії, який у 1948 році разом з дружиною переїхав до Австралії.
Дідусь Осип Лев був активістом українського кооперативного руху в Тернополі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:37, 23 червня
10:31, 13 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
18:06, 20 червня