
15:29, 17 квітня
"У цих містах пенсіонерів перестали пускати у громадський транспорт": що в них тепер незаконно вимагають?

Пенсіонери мають право безкоштовно їздити у громадському транспорті українських міст, якщо спроможні підтвердити свій статус пенсійним посвідченням: у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України.
Як повідомляє "РадіоТрек", проте у деяких містах запроваджено додаткові умови.
Зокрема, у Києві потрібна "Картка киянина", у Вінниці — "Картка вінничанина", а у Львові — "ЛеоКартка".
Без цих карток пенсіонерів іноді не допускають до проїзду або попереджають про штрафи. У Львові також діє ліміт — 60 безкоштовних поїздок на місяць.
Водночас експерти наголошують: пенсійне посвідчення залишається основним документом, і у разі відмови в пільзі громадяни можуть звертатися до правоохоронців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:00
ТОП новини
Оголошення
18:05, 20 червня
11:38, Вчора
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня
11:19, 18 червня