Мер Тернополя і депутати вакцинувалися від грипу

Щеплення від грипу пройшли після сесії голова міської ради Сергій Надал, дехто з його заступників, окремі керівники управлінь та працівники підрозділів мерії. Також вакцину від грипу вкололи бажаючим депутатам міськради.

Пройти щеплення, щоб власним прикладом заохотити тернополян до вакцинації, Сергій Надал запропонував усім народним обранцям наприкінці сесії.

«Скоро почнуться похолодання, а з ними і ріст захворювань на грип. Пропоную усім разом продемонструвати приклад, щоб жителі нашого міста не легковажили, а вакцинувалися», – сказав міський голова.

Уколи бажаючим пройти щеплення від грипу робили в Зеленій кімнаті мерії. Попередньо лікарі міряли їм тиск, температуру, з’ясовували, чи не мають вони протипоказів до вакцинації.

«Колемо вакцину «Флюарікс». Це  якісна хороша надійна вакцина німецького виробника від грипу  типів А та В, вона дає хороші результати», – розповіла  заступник головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Надія Боднар.

Вартує одна вакцина 80 грн, загалом лікарі мали з собою 50 вакцин. Кошти на їх придбання були виділені з міського бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі