• Головна
  • У Тернополі шукають журналістів-волонтерів
12:15, 1 листопада 2013 р.

У Тернополі шукають журналістів-волонтерів

Тернополян запрошують пройти спеціальне навчання та журналістське стажування в тренінговій компанії «O.Vitta» на волонтерських засадах.

Компанія розпочинає масштабний навчальний проект для бізнесменів-початківців та осіб, які бажають отримати спеціальну бізнес-освіту для майбутньої роботи.

Назва проекту «Бізнес-школа». Починається він 7 листопада.

Весь проект розрахований на три місяці. Навчання відбуватимуться по четвергах. Протягом цих трьох місяців люди, які проходитимуть навчання, будуть обмінюватися досвідом, здобувати нові знання, ламати стереотипи.

Журналістів-волонтерів компанія шукає для того, щоб вони висвітлювали події із тренінгів в газетах та інтернет-виданнях Тернополя. Домовленості з виданнями компанія має.

Це все потрібно робити для того, щоб інші люди могли бачити весь цей процес «перевтілень» своїх родичів, сусідів, друзів та й просто чужих людей.

Окрім журналістської практики, волонтери отримають чудову нагоду бути присутніми на спеціалізованих бізнес-тренінгах. Знання, які вони здобудуть з програми тренінгів, а також навики в журналістиці обов’язково допоможуть їм в майбутній роботі.

По закінченні стажування найкращим волонтерам запропонують вакансії в тренінговій компанії. Іншим волонтерам компанія дасть рекомендаційні листи і направлення на роботу до партнерів тренінгової компанії «O.Vitta».

Відбір журналістів-волонтерів відбудеться на конкурсній основі. Чекаємо ваших дзвінків за номером (067) 351-82-18. Реєстрація триває до 8 листопада. Детальнішу інформацію про проект можна переглянути на сайті www.ovitta.com..

Кандидати, які бажають подати заявку на участь в конкурсі повинні мати закінчену або незакінчену вищу освіту. Не обов’язково освіта повинна бути журналістською. Головне – вміння цікаво писати «живою» мовою. Вік кандидатів не обмежується.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...