• Головна
  • Новонародженим у Тернополі подарували перші святкові вишиваночки: зворушливі кадри (фото)
16:57, Сьогодні

Новонародженим у Тернополі подарували перші святкові вишиваночки: зворушливі кадри (фото)

 Новонародженим у Тернополі подарували перші святкові вишиваночки: зворушливі кадри (фото)

У День вишиванки в Тернополі відбулася особлива та зворушлива акція для наймолодших мешканців міста. Новонароджені тернополяни отримали свої перші вишиваночки як символічний подарунок від громади.

Ця святкова ініціатива була присвячена українським традиціям, культурі та родинним цінностям. Маленькі вишиванки стали не лише пам’ятним подарунком для сімей, а й символом любові до рідного міста та української спадщини.

У міській громаді підкреслюють, що такі подарунки мають особливе значення, адже вишиванка вважається оберегом, який символізує захист, єдність поколінь та щасливу долю. Батьки новонароджених зворушливо реагували на цю ініціативу та ділилися світлинами у соцмережах. Для багатьох родин це стало одним із перших пам’ятних моментів у житті їхніх дітей.

У Тернополі вже не вперше проводять тематичні акції до Дня вишиванки, але цього року особливу увагу приділили саме найменшим жителям міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#малюки #вишиванки
Оголошення