
10:02, Сьогодні
У Тернополі відкриють новий великий ТРЦ із "Сільпо"": стала відома дата запуску "Крокісу"

У Тернополі готують до відкриття ще один великий торгово-розважальний об’єкт. Роботи на будівництві вже виходять на фінішну пряму, а частину приміщень передали орендарям, які облаштовують свої майбутні локації.
Мова – про ТРЦ «Крокіс», який планують відкрити в листопаді, пише 0352 з посиланням на Захід.
Новий триповерховий ТРЦ площею 8100 м2 розташований на вул. 15 Квітня в мікрорайоні Сонячний. Про це повідомила консалтингова компанія RDA (брокер ТРЦ), пише RAU.
За даними ZAXID.NET, ТРЦ «Крокіс» розпочали будувати у 2025 році. Зараз роботи вже майже завершені. Власники центру передали приміщення орендарям для проведення ремонтів та інтер’єрних робіт. ТРЦ розташований на виїзді з Тернополя у напрямку Збаража.
Якірним орендарем стане мережа супермаркетів «Сільпо»: їхній магазин буде на першому поверсі. Другий поверх займе дитячий розважальний центр Star Jump.
Ще у ТРЦ планують розмістити аптеки, зоомагазини, магазини з товарами для дому та краси тощо. На цокольному поверсі будуть магазини з одягом, канцелярією, дитячими товарами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:46, 8 червня
14:43, 5 червня
10:47, 8 червня
11:30, Вчора