• Головна
  • "Отрута знаходиться у шипі": стало відомо, де водиться найбільш небезпечна риба в Україні
11:28, Сьогодні

"Отрута знаходиться у шипі": стало відомо, де водиться найбільш небезпечна риба в Україні

"Отрута знаходиться у шипі": стало відомо, де водиться найбільш небезпечна риба в Україні

У Чорному морі водиться вкрай небезпечна риба — морський дракончик (також відома, як морський скорпіон). Її довжина — до 30 см, але її укус отруйний.

Як повідомляє "РадіоТрек", Дракончик живе в мілководних затоках, ховається у піску, тому легко випадково на нього наступити. Отрута знаходиться у шипі на спинному плавці, і саме ним риба жалить, зазвичай — ноги.

Після укусу людина може відчути сильний біль, оніміння, параліч кінцівок, головний біль, запаморочення, нудоту і навіть втратити свідомість.

Якщо швидко витягнути шип, обробити рану спиртом і звернутися до лікаря, то за 2–3 дні біль спаде. Але рана може турбувати ще кілька місяців. Іноді навколо укусу може з’явитися некроз — омертвіння тканин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Морський_дракончик #отрута #риба
Оголошення