
15:08, Сьогодні
"Ці квіти позбавляють людей сили та здоров’я": 5 рослин, яких категорично не можна садити біля дому

Сад має бути місцем відпочинку та відновлення. Однак деякі декоративні рослини можуть бути не лише небезпечними для здоров’я, а й створювати дискомфорт через сильний запах або токсичні властивості.
Як повідомляє "РадіоТрек", тому перед висадкою варто зважити всі ризики.
Які рослини небажані на клумбі?
Олеандр — красива, але отруйна рослина. Її сік може спричинити подразнення шкіри, а сильний аромат — головний біль. Особливо небезпечна для дітей і тварин.
Наперстянка — ефектна квітка з токсичними алкалоїдами, які впливають на серце. Контакт із рослиною може викликати подразнення.
Молочай — невибагливий, але його молочний сік здатен викликати опіки та алергічні реакції.
Тис — декоративне вічнозелене дерево, плоди й хвоя якого містять сильні токсини. Не рекомендується висаджувати поблизу місць відпочинку.
Датура (дурман) — має різкий запах і містить отруйні речовини, які можуть викликати запаморочення та погане самопочуття.
Обираючи рослини для подвір’я, варто віддавати перевагу безпечним видам, особливо якщо в домі є діти або домашні тварини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.