
19:33, Сьогодні
"Блискучий результат": випускниця з Тернопільщини отримала по 200 балів на НМТ з англійської та математики

Випускниця з Тернопільщини Анна Мада набрала 200 балів з англійської мови та 200 балів з математики на Національному мультипредметному тесті.
Про це сповістив Бережанський ліцей 1.
"Випускниця нашого ліцею Анна Мада отримала максимальні 200 балів одразу з двох предметів на Національному мультипредметному тесті - з англійської мови та математики.
Такий результат, це - не випадковість, а роки підготовки, дисципліна та повна концентрація на меті. Упродовж навчання у нашому закладі освіти випускниця продемонструвала винятковий рівень знань і наполегливості.
Учнівський та педагогічний колективи вітають тебе, Анно, з високими досягненнями та бажають ще багато перемог!
Щиро дякуємо учителям Путері Л. Є. та Колодійчук О. В.!",- ідеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:04, 18 червня
1
10:45, 14 червня
109
10:16, 11 червня
26
10:16, 11 червня
9