• Головна
  • Стати інвестором тепер може кожен!
Реклама
16:20, 6 листопада 2013 р.

Стати інвестором тепер може кожен!

Реклама

Дивна річ, коли раніш недосяжне зараз стає доступним. Ще з десяток років тому про валютний ринок Форекс знали одиниці, як і про можливості заробляти там багато грошей. Здавалося, що такі поняття, як «інвестиції на Форексі» та «зарплатня пересічного громадянина» - взяті з різних світів і ніколи не зможуть пересіктися. Та ні!

Ось вже не перший рік поспіль ринок Форекс демонструє свою доступність для усіх бажаючих. Людина з будь-яким достатком та освітою може долучитися до валютного ринку, на якому щоденно обертаються мільярди доларів. Це стало можливим завдяки довірчому управлінню, на принципах якого й базується процес інвестування.

Інвестору зовсім не обов»язково бути надто розумним та мати економічну освіту. Достатньо мати в наявності мінімум 100$. Схема подальших дій проста: відкрити рахунок в брокерській компанії, поповнити його на бажану суму, обрати досвідченого трейдера та довірити йому в управління свої гроші шляхом приєднання власного рахунку до його спеціального торгового рахунку. Такий торговий рахунок називається ПАММ – модуль управління процентним розподіленням.

Компанія Форекс Тренд надає сервіс ПАММ-рахунків для того, щоб всі бажаючі які бажають заробити гроші, але не володіють спеціальними знаннями, могли стати успішними, забезпечивши собі додаткове джерело доходу.

  Послуги та можливості, що надаються цією компанією, високо оцінили як численні клієнти, так і професіонали, присудивши одну з найбільш шанованих нагород - Кращий брокер світу для інвесторів форекс (2012, за версією Masterforex-V). Компанія Форекс-Тренд впевнено зайняла свою нішу на ринку, залишивши позаду шанованих брокерів світу.

Серед клієнтів Форекс Тренд чимало серйозних і відомих людей. Про свій особистий, і досить успішний, досвід інвестування неодноразово розповідав актор, співак, режисер, сценарист і продюсер Гоша Куценко, олімпійський чемпіон і боксер Василь Ломаченко, Олександр Усик, та інші.

Для чого трейдерам (управляючим ПАММ-рахунками) брати кошти інвесторів в управління та обтяжувати себе зайвим клопотом? Відповідь проста: управляючі працюють за винагороду (комісійні). Тому, чим більше інвесторських грошей вони візьмуть собі в управління, тим більше прибутку отримають самі. Вигода для трейдера очевидна!

За рахунок чого отримують дохід? Власним капіталом та грішми інвесторів трейдери торгують на Форексі, купуючи та продаючи валюту. «Спекулятивна» різниця від купівлі-продажу і є прибутком. Всі зароблені кошти ділять поміж учасниками ПАММ-рахунку пропорційно їхній дольовій участі: вклав 10% від загальної суми – отримав 10% від всієї «виручки».

Чим привабливий ПАММ-рахунок для інвестора:

- повне перекладання на плечі управляючого повноважень з торгівлі коштами,

- високі гарантії збереження коштів (присутність власних грошей трейдера на ПАММ-рахунку гарантує виважену, обмірковану та прибуткову торгівлю),

- відсутність прав та технічних можливостей у трейдера для зняття інвесторських коштів (управляючий має право лишень торгувати грішми інвесторів),

- можливість максимального зниження ризиків через розподілення своїх коштів поміж ПАММ-рахунками одразу кількох різних управляючих,

- можливість виводити свої гроші будь-якої миті,

- високий дохід (прибуток від ПАММ-інвестування за місяць дорівнює чи навіть перевищує річному доходу від банківських депозитів, за рік інвестор реально може збільшити стартову суму вдвічі).

Сьогодні ПАММ-площадка компанії Форекс Тренд – одна з найбільш зручних та ефективних. Сервіси і послуги компанії постійно розвиваються та удосконалюються. Спеціалісти компанії завжди враховують не тільки побажання клієнтів та вимоги часу. Вони прагнуть бути на крок попереду, запроваджуючи все більш комфортні та високоприбуткові фінансові інструменти.

Джерело http://investbag.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...