• Головна
  • Теплий листопад в Тернополі побив усі рекорди
13:30, 7 листопада 2013 р.

Теплий листопад в Тернополі побив усі рекорди

З 27 жовтня реєстрували щоденні перевищення максимальних температур. Зокрема в Тернополі цього дня температура підвищилася до 22,8 градуса й встановила рекорд дня за весь період метеоспостережень.

– Такої теплої погоди наприкінці жовтня не було понад 50 років. Найбільш теплим був 1989 рік. Також дуже теплим був кінець жовтня 2006, 2007 та 2012 року. Але цього року ці температури були перевищені на 1-2 градуси, – кажуть в Укргідрометеоцентрі. – В останні дні жовтня було побито кілька температурних рекордів – це абсолютне значення максимальних температур в окремі дні в західних, північних та центральних областях.

З 20-градусного тепла розпочався й листопад. Майже щодня погода тішила теплом і била температурні рекорди. 

У Тернополі 3 листопада температура перевищила максимальний показник на 2,5 градуса. Раніше найтеплішим цей день вважався 2012 року з температурою повітря 18,4 градуса, а цього року 3 листопада було 21,9 градуса. 

5 листопада осіння погода знову побила екстремально максимальну температуру. Повітря прогрілося до 24,9 градуса тепла. До цього найвищою температура була 1962 року й становила +24 градуси. Таких температур в облгідрометеоцентрі не реєстрували з початку метеоспостережень – 1945 року. 

Синоптики запевняють: до середини листопада ще не очікують зимового характеру погоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...