• Головна
  • Тернополяни вкотре відзначились своєю «вихованістю» та «високою культурою» (фото)
20:00, 8 листопада 2013 р.

Тернополяни вкотре відзначились своєю «вихованістю» та «високою культурою» (фото)

Так, пройшло лише трохи більше місяця від тоді, як на вулиці Тарнавського поблизу пішохідного переходу встановили нову металеву огорожу, як деякі «доброзичливці» вже його зламали.

До слова, як розповів Інфопростору тернополянин Віталій, який живе неподалік, протримався цілим і неушкодженим паркан всього тиждень, а відтоді комунальники його не можуть відремонтувати.

2

 

3

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"65-річним пенсіонерам добряче збільшать пенсію, але є умова": що потрібно зробити, аби виплати зросли
"Мобілізація після 60 років, ТЦК заберуть цієї весни літніх чоловіків з однією ознакою": ким сильно цікавляться ТЦК?
"Тарифи на світло, газ і воду для простих українців": які зміни запровадили після зимових обстрілів та енергетичного тиску?
Українців у США депортовують навіть із документами: деталі затримань і масових рейдів ICE
Оголошення