![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
16:00, 9 листопада 2013 р.
До Тернополя їде один з найоригінальніших хорів світу
Тернопільська обласна філармонія запрошує всіх шанувальників хорової музики 21 листопада о 18.30 на концерт одного з найоригінальніших хорових колективів світу – академічної хорової капели «Орея» (м. Житомир).
Як повідомив “Номер один” музичний редактор філармонії Галина Чубата, уже багато років «Орея» демонструє віртуозну виконавську майстерність, багатобарвність стилів і напрямків складних програм та високу музичну культуру. До числа вагомих здобутків належать сім «Гран-прі» на міжнародних та національних хорових форумах. «Орея» виборола високе звання лауреата першого ступеня більш як у 23-х престижних хорових конкурсах в Україні, Словенії, Німеччині, Франції, Швейцарії, Кореї.
Засновником та незмінним художнім керівником капели є тонкий знавець української та світової хорової музики, талановитий майстер хорової справи, диригент-професіонал заслужений діяч мистецтв України Олександр Вацек.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 16 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...