• Головна
  • На Тернопільщині безробітних запрошують до війська
10:46, 22 лютого 2011 р.

На Тернопільщині безробітних запрошують до війська

У Бучацькому районному центрі зайнятості для безробітних відбулася презентація роботодавця – Бучацько-Монастириського об’єднаного районного військового комісаріату.

Старший сержант Ігор Винниченко відзначив, що зараз комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом. Отож ознайомив учасників заходу з переліком вакантних посад у різних військових частинах України, з умовами служби та розмірами заробітної плати.

Представник комісаріату, зокрема, зазначив, що на контрактну службу на посади рядового, сержантського складу приймаються громадяни віком від 18 до 35 років, які визнані придатними за станом здоров’я та мають відповідну фізичну підготовку. Під час проходження служби надаються відпустки для заочного навчання у вищих закладах. Військовослужбовці, які позитивно зарекомендують себе протягом 2 років, за їх бажанням можуть бути направлені у миротворчі місії за кордон.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...