• Головна
  • В Тернополі пройде виставка живопису на склі відомого художника зі Львова – Ігоря Вірщука
16:06, 22 лютого 2011 р.

В Тернополі пройде виставка живопису на склі відомого художника зі Львова – Ігоря Вірщука

Мистецьке об’єднання Коза та Управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради 3 – 22 березня у виставковому залі  Бункермуз (Мистецький комплекс Штуки) презентують  виставку живопису на склі відомого художника зі Львова – Ігоря Вірщука.

Урочисте відкриття – 3 березня о 18-00

Художник працює в техніці розпису на склі.

Ігор Вірщук з 1993 р. є учасником багатьох обласних та республіканських виставок. Його твори зберігаються в приватних колекціях України та за кордоном.

Творчості художника притаманні м’якість, гармонійність колориту, цілісність та злагодженість композицій. Серед творів І. Вірщука можна побачити і конкретно-персоніфіковані зображення і асоціативні композиції, і абстрактно-філософські картини. Роботи митця позначені відходом від народних традицій та нестримним польотом творчої фантазії. На загальному тлі малярства на склі його творчість виглядає послідовним новаторським процесом, що невпинно розвивається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
"Дощ і потужне похолодання чекають в Україні прямо завтра, гроза та злива затоплять місцевість": куди суне люта негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Кабачки можна заморозити на зиму: як це правильно зробити і не зіпсувати овоч
Оголошення
live comments feed...