• Головна
  • Тернопільських перевізників штрафуватимуть за використання всесезонної гуми
08:30, 18 листопада 2013 р.

Тернопільських перевізників штрафуватимуть за використання всесезонної гуми

На Тернопільщині є понад 1300 одиниць транспорту, які здійснюють перевезення на території міста та області. Попри те, що жоден закон не забороняє перевізникам використовувати всесезонні шини, за їх наявність у зимовий період водії будуть штрафувати.
Зміни, які вступили в дію у квітні 2013 року, передбачають, що сезонність гуми має відповідати умовам їх експлуатації. Всесезонна гума для нашого клімату не зовсім підходить, тому транспортна інспекція виставила перевізникам вимогу встановити на автобусах зимові шини, пише ТГН.

За словами заступника начальника обласного управління Укртрансінспекції Ігор Табака,  минулої зими малогабаритні автобуси були перевзуті у зимові шини. З рештою – гірша ситуація. Річ у тій, що придбати зимові шини для великих сучасних автобусів є доволі складно, вони не завжди є в наявності. 
До речі, зараз управління Укравтоінспекції спільно з працівниками Державтоінспекції здійснюють перевірку автотранспортних підприємств на предмет готовності транспорту до роботи в зимовий період. Так маршрутки повинні бути обладнанні лопатами, водою, ланцюгами, має бути значний запас палива тощо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...