• Головна
  • Де можна заробити 10-15% на місяць
Реклама
15:00, 25 листопада 2013 р.

Де можна заробити 10-15% на місяць

Реклама

Чи існує аналог банківському вкладу, завдяки яким вкладники не тільки зберігають гроші , а й заробляють їх ? Стовідсоткового аналогу , безумовно немає. Є лише схожа схема оформлення вкладу. Однак результати її будуть істотно відрізнятися від свого прототипу , тобто, банківського вкладу.

Йдеться про вклади на Форексі . Можна навести багато термінів - вклади , рахунки , інвестиції, - і всі вони будуть доречні в нашому випадку. Отже, як працює внесок на валютному ринку Форекс?

Як вже згадувалося , схема його відкриття аналогічна банківському вкладу , тільки відкривати рахунок потрібно не в банку , а в брокерській компанії. Брокери - це компанії , які забезпечують вам вихід на міжнародний валютний ринок , де і будуть обертатися ваші кошти.

Відкривати рахунок на Форексі можна на суму не менше 100 доларів. Це мінімальний вхідний поріг . Далі шляхи банківського вкладника і вкладника на Форексі розходяться. Власник депозиту в банку буде «довго й нудно » чекати свої 10-15 % річних. А власник рахунку на валютному ринку ці ж 10-15 % буде отримувати щомісячно, причому знімати гроші можна щотижня.

Такий прибуток забезпечується завдяки тому, що гроші не просто лежать на рахунку, а перебувають у постійному обороті - ними торгують трейдери на ринку . Це перше і найважливіше відмінність рахунку в банку і рахунку на Форексі . Завдяки тому , що ви доручаєте трейдерам керувати вашим рахунком (шляхом приєднання його до торгівельного ПАММ- рахунку трейдера ) , ваші кошти використовуються для торгівлі валютою , а сума вкладу збільшується багаторазово порівняно з її початковим розміром . Це i є найсуттєвішою причиною всіх переваг зберігання грошей на Форекс - рахунках , а вірніше , їх заробітку.

Ніколи і ні за яких умов банківський депозит не принесе своїм власникам прибуток , який регулярно отримують власники рахунків , відкритих в брокерських компаніях. Тому вклади ( інвестиції) на Форексі сьогодні розглядаються не як традиційний спосіб зберігання заощаджень, а як ефективний фінансовий інструмент , завдяки якому люди отримують додаткове джерело регулярних доходів .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...