• Головна
  • Через аварійні ситуації в підвалах тернополяни можуть залишитися без теплопостачання?
09:25, 20 листопада 2013 р.

Через аварійні ситуації в підвалах тернополяни можуть залишитися без теплопостачання?

Поки що теплові мережі Тернополя у робочому стані, проте чи обійдеться взимку без поломок, комунальники гарантувати не можуть. Система теплопостачання обласного центру стара, не оновлюється через брак коштів.

«Систему теплопостачання лише частково ремонтують, грошей на капітальне оновлення немає», – каже директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Андрій Чумак. Підприємство має велику заборгованість за газ і воду. Вирішити це питання комунальники хотіли підняттям тарифів для населення. Однак нових цін на послуги теплопостачання Уряд не затвердив.
«Теплові мережі не лише виходять з ладу і застаріли. Теперішні тарифи не покривають витрат. Цьогоріч вдалося відремонтувати лише 10% від потреби. Практично немає мереж, які б не вичерпали термін експлуатації», – каже Андрій Чумак.

Комунальників найбільш непокоять аварійні ситуації в підвалах. Адже це не їхня власність, і кошти на ремонти не передбачені,пише ЗЗ. Чи обійдеться взимку без аварій, гарантувати працівники житлово-комунального господарства не можуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...