• Головна
  • Прибирання Тернополя здійснюється в борг
17:30, 20 листопада 2013 р.

Прибирання Тернополя здійснюється в борг

Через казначейство, яке затримує платежі, у Тернополі боргують мільйонні суми за прибирання міста, харчування в садочках та медикаменти. У мерії сподіваються, що до кінця року держава зможе вирішити проблему, інакше місто може залишитись без зимового прибирання.

- Через затримки платежів страждають в першу чергу не відділи міської ради, а підприємці, суб’єкти господарювання, які є в Тернополі і не тільки в Тернополі. Вони не можуть отримати гроші за свою продукцію і за свої послуги.  Проблема з казначейством, яка існує, це сьогодні проблема, яка є в цілому по Україні, бо керівництвом держави декларується одне, а робиться інше, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Мер Тернополя каже, що фактично вже зараз є дефолт, бо коштів держава не має, кошти, які належать громадам міст, держава забирає і використовує для своїх потреб, повідомляє Доба.

- Тобто, якшо Тернопіль нині має власні кошти, то не може ними скористатись, бо держава їх забрала, а потреби міста проплачує по кінцевому принципу, коли там буде бажання, чи можливість. На жаль, така ситуація цілий рік. Якщо говорити про останні дані, то в казначействі неоплачених сум понад 10 з половиною млн грн. Не проплачуються навіть захищені статті, це і харчування в школах і садочках, це і оплата харчуванняв лікарнях, неоплата за медикаменти. Раніше були якісь шляхи, щоби вирішити цю ситуацію використовувались платники податків, які проплачували великі суми і через них ці платежі проводились, то зараз сума богу наростає. Сьогодні навіть прибирання міста здійснюється в борг, а враховуючи те, що нас чекає зимовий період, ніхто не захоче працювати в борг. Сподіваємось лише, що до кінця року держава зможе знати гроші, – каже Надал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...