• Головна
  • Розпіарене засідання транспортного комітету для Тернопільщини жодної користі не принесло
12:45, 21 листопада 2013 р.

Розпіарене засідання транспортного комітету для Тернопільщини жодної користі не принесло

У Києві нарешті відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань транспорту та зв’язку, основною метою якого було прийняття рішення по результатах виїзному засіданні Комітету, яке відбулося у Тернополі 18 жовтня щодо проблем стану автомобільних та залізничних доріг, аеропорту, а також транспортного сполучення на Тернопільщині.

Під час засідання були присутні представники виконавчої гілки влади обласної ради та Тернополя, нардепи, кожен з яких через партійні прес-служби уже встиг відрапортувати, як він добився «покращень» на засіданні.

Та якщо проаналізувати рішення, прийняте членами комітету, то можна помітити, що жодної конкретики щодо фінансування чи термінів виконання воно не містить, а лиш розмиті обіцянки (зокрема, про ремонт траси Тернопіль-Львів, як не виконуються вже з 2010 року), рекомендації та зобов’язання, які і так би мали бути виконані (скажімо, передбачити в Держбюджеті 2014 року фінансування дорожнього господарства в повному обсязі за рахунок джерел, визначених законодавством; субвенцію для компенсації в повному обсязі втрат доходів від перевезень пільгових категорій пасажирів).

У рішенні жодного слова не сказано конкретно про тернопільський аеропорт, реанімовувати який у своїх передвиборчих обіцянках бралася «Свобода», а голова ТОДА Валентин Хоптян перед жовтневим засіданням комітету у Тернополі запевняв, що доля летовища власне проясниться після даного засідання.

Натомість ті частини рішення, де Тернопільщина таки згадується, носять виключно рекомендаційний характер.

Зокрема Державному агентству автомобільних доріг України рекомендовано вжити заходів щодо ліквідації аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП на автомобільних дорогах Тернопільської області, прискорити роботу з виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.10.2007 р. № 735 та у фінансових планах на 2014-2016 рр. передбачити необхідні кошти для виконання капітального ремонту асфальтобетонного покриття об’їзної дороги м. Тернопіль, вжити заходів для покращення транспортно - експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування Тернопільської області, першочергово доріг державного значення Львів – Тернопіль, Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка, Доманове – Ковель – Чернівці – Теребляче на ділянці Тернопіль – Кременець та обході м. Теребовля.

Державній адміністрації залізничного транспорту України рекомендовано можливість у фінансових планах на 2014-2016 рр. передбачити необхідні кошти для проведення капітального ремонту колії та виконання реконструкції станцій на залізничному напрямку Тернопіль – Чернівці, а Тернопільській обласній державній адміністрації – вжити заходів для ліквідації заборгованості перед перевізниками за перевезення пільгових категорій пасажирів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...