• Головна
  • У Тернополі на місці бібліотеки-довгобуду з`явиться сучасний молодіжний центр?
20:00, 22 листопада 2013 р.

У Тернополі на місці бібліотеки-довгобуду з`явиться сучасний молодіжний центр?

Сьогодні офіційно розпочала свою роботу Тернопільська молодіжна облдержадміністрація. Представники новоствореної ОДА зустрілися з керівником області Валентином Хоптяном та очільниками управлінь і департаментів.

Нагадаємо, створення молодіжної адміністрації відбулося відповідно до Указу Президента України «Про стратегію розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року». Його мета – залучення молоді до соціально-економічних, політичних, духовних та інших суспільних процесів.

На зустрічі голова області розповів молодим представникам адміністрації про життєдіяльність краю, про зроблене та плани на майбутнє. «Ми сьогодні робимо ставку на молодь, - сказав Валентин Хоптян, - ви рішучі, креативні і сприймаєте усе по-новому. У ВУЗах ви засвоюєте теорію, а тепер маєте нагоду всі задуми втілювати у життя, працюючи в молодіжній адміністрації. Віктор Янукович – це перший Президент, який взявся реалізовувати одразу 21 напрямок реформ по всіх галузях і ми їх поступово також втілюємо у життя. 11 ініціатив Президента стосуються молоді. Я також поставив собі за ціль омолодити адміністрацію, зокрема, в кожному районі повинен бути заступник голови райдержадміністрації віком до 30 років».

Валентин Хоптян запевнив новостворену молодіжну ОДА, що відтепер нові проекти шкіл 1-3 ступеня, де навчатимуться  більше 300 дітей, будуватимуться одразу з басейнами. У планах голови впродовж двох років на базі бібліотеки-довгобуду створити молодіжний сучасний центр.

Під час зустрічі молодіжний голова ОДА Рустам Ергешов представив свою команду, а також перші проекти. Це: «Я - волонтер», «Дністровський каньйон – туристичне диво України» та «Школа громадської активності». Четвертим проектом з ініціативи Валентина Хоптяна буде будівництво сучасного молодіжного центру.

Валентин Хоптян запросив голову молодіжної облдержадміністрації 27 листопада на зустріч Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа з власниками і керівниками тернопільських підприємств і там представити їхні проекти та розповісти про плани роботи молодіжної ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...