• Головна
  • Сергій Надал закликає тернополян приєднатись 8 грудня до маршу мільйонів у Києві
16:05, 7 грудня 2013 р.

Сергій Надал закликає тернополян приєднатись 8 грудня до маршу мільйонів у Києві

На сайті Тернопільської міськради оприлюднили звернення мера Тернополя Сергія Надала, в якому він закликає  тернополян приєднатись до маршу мільйонів.

“В неділю 8 грудня - марш мільйонів. 8 грудня українці зі всіх куточків України зберуться в Києві на майдані Незалежності.

Зберуться разом, єдиною громадою, з єдиною вимогою. Вимогою змін. Змінимо владу - змінимо країну! Ми і наші діти гідні кращого життя.

Закликаю всіх тернополян приєднатись до маршу мільйонів у Києві. Тернополяни, які залишаться у Тернополі, закликаю Вас у неділю, 8 грудня, о 12 год. вийти на театральний майдан. Слава Україні!”,  – йдеться у зверненні міського голови Тернополя. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Українців починають масово звільняти, штучний інтелект забирає всю роботу": ТОП-5 професій, цих людей чекає безробіття
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення