![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20250115)
14:00, 14 грудня 2013 р.
Тернопільські бюджетники не зможуть перейти на Євромайдан
Як ми повідомляли, на Тернопільщині намагалися зібрати 1000 чоловік для участі у Антимайдані на підтримку Віктора Януковича у Києві. За вказівкою голови ОДА Валентина Хоптяна ними мали стати працівники адміністрації з сім’ями.
Переважна більшість тернопільських чиновників відмовилися ганьбитися. Для виїзду до столиці зі всієї області вдалося нашкребти аж 3 автобуси членів Партії Регіонів та наляканих бюджетників. Так, три десятки “бійців” знайшли в Гусятині. Щоб якось виправдатися перед близькими та сусідами гусятинські тітушки божилися, що по приїзді до столиці відразу перебіжать на Євромайдан. Мусимо їх розчарувати. Площа, де зберуть прихильників Віктора Януковича з самого ранку оточена бійцями спецпідрозділу “Беркут” та внутрішніх військ.
Про це повідомляє зз Андрій: – “Всі бічні вулиці заблоковані міліцейськими автобусами. Прохід по Хрещатику у напрямку Майдану Незалежності також надійно перекрито. Не пускають навіть журналістів і місцевих мешканців”
Так що гусятинцям доведеться стояти на Антимайдані до кінця мітингу і чекати заслуженої оплати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:14, 13 січня
10
11:55, 13 січня
25
15:12, 6 січня
11:39, Сьогодні
live comments feed...