• Головна
  • У Тернопоі під загрозою опинилася робота обласної ради
21:00, 18 грудня 2013 р.

У Тернопоі під загрозою опинилася робота обласної ради

Депутати Тернопільської обласної ради скаржаться, що через ухвалу суду не можуть виконувати свої обов’язки.

Зокрема, міськрайонний суд заборонив депутатам від ВО «Свобода» Володимиру Стаюрі та Марії Чашці відвідувати приміщення облдерждміністрації. Однак, у будівлі розташована й обласна рада.

«Таким чином під загрозою опинилася робота органу місцевого самоврядування. Адже, згідно з цією ухвалою, представники громади не можуть брати участі в засіданнях постійних депутатських комісій, вивчати проекти рішень заздалегідь, до розгляду на сесійному засіданні», – повідомили IA ZIK у прес-службі ВО «Свобода».

Марія Чашка очолює постійну депутатську комісію з соціальної політики та праці, міграції, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів. Володимир Стаюра є керівником комісії з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності.

«Якщо буде заблоковано роботу й інших депутатських комісій, а це можливо, то постане під сумнів функціонування органу місцевого самоврядування – Тернопільської обласної ради. Вся відповідальність за ситуацію в області відтепер лягає на обласну адміністрацію», – зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, 12 грудня Тернопільський міськрайонний суд покарав Володимира Стаюру та Марію Чашку особистим зобов’язанням. Зокрема, їм заборонили контактувати із заявниками та свідками у справі та наближатися до будівлі облдержадміністрації.

Активістів місцевого Євромайдану звинувачувли у блокуванні роботи Тернопільської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...