19:00, 22 грудня 2013 р.
8-місячний малюк з Тернополя потребує негайної допомоги!
Хоча б по декілька гривень просять пожертвувати тернополян для маленького Всеволода, в якого виявили рак. Зараз 8-місячний малюк потребує хіміотерапії, на яку сім’я не має грошей.
Всеволод, який переніс дуже важку операцію в Київському інституті нейрохірургії, потребує допомоги. Зараз він у важкому стані, але уже є позитивні досягнення – він може рухати обома ручками і однією ніжкою. Прийшли результати гістології – пухлина виявилась злоякісною. Всеволода відправляють в Рівне на хіміотерапію. На це потрібні дуже великі кошти, на що у сім’ї уже немає грошей.
- Якщо кожен з нас не пошкодує пару хвилин свого часу і декілька гривень, які часом витрачаємо на зовсім непотрібні і навіть шкідливі речі, то обов’язково назбирається сума, яка врятує життя маленького Всеволода, – кажуть друзі сім’ї. – Я і батьки хлопчика будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу.
Номер карткового рахунку в Приватбанку мами 4405 8858 2336 1735 (ПЕТРИНИЧ НАТАЛІЯ ВСЕВОЛОДІВНА), її моб.0979166204
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:15, Сьогодні
11:42, Сьогодні
85
16:58, 1 січня
4
12:21, 13 січня
20
live comments feed...