З нагоди свята міська рада відзначила тернополян

Урочиста академія з нагоди 105-ї річниці з дня народження лідера Організації українських націоналістів (ОУН), Героя України, видатного  політичного та громадського діяча ХХ століття Степана Бандери відбулася 1 січня в Українському домі «Перемога». 

Вшанувати пам`ять борця за незалежність України прийшли представники влади, громадські активісти  та небайдужі тернополяни.

За вагомий внесок у розвиток і утвердження Української держави та з нагоди відзначення 105-річниці з дня народження Степана Бандери  заступник  міського голови Леонід Бицюра вручив грамоти Тернопільської міської ради учасникам визвольних змагань та громадським активістам, які організовували та обороняли  Майдан  у Києві та Тернополі.

- Степана Бандеру по праву вважають символом національно-визвольного руху минулого століття, - зазначив Леонід Олексійович. – Але і серед нас є люди, які впроваджують ідеї Бандери сьогодні. Це не тільки  учасники  визвольних змаганнях ХХ століття, а й громадські активісти, які недавно  захищали Київський  майдан. Зараз погляди, ідеї, переконання Степана Бандери особливо актуальні. Ще багато років тому він переконував, що мирні переговори чи дипломатичні стосунки з Росією не матимуть позитивних результатів для Української держави. Історія повторюється. Знову знову ведуться переговори з Росією.  Але ніхто  не буде поважати країну, керівництво якої просить фінансової  допомоги інших держав. Україна має бути вільною, сильною та могутньою – такою, як заповідав Степан Бандера. Цього маємо вчитися від нього. Переконаний, що його слово, його ідеї, його приклад – це інструментарій для творення сучасної української держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі