У Тернополі міліцію викликали через інтернет

Прохання викликати міліцію в одну з квартир в будинок на бульварі С. Петлюри з`явилось в популярній групі «Від Тарнополя до Тернополя» ввечері на Різдво.

В повідомленні – проханні «врятувати», чоловік який назвався Андрієм та вказав прізвище (його не публікуємо з етичних міркувань), написав що його силою утримують в кімнаті. Наводимо повідомлення без змін: «Будьласка викличте хоча б міліцію сюди, ніхто не знає що мене тут утримують я найшов свійже інтернет з планшета… я вас дуже прошу допоможіть, в мене забрали наразі вже побитий телефон і закрили у кімнаті, недають нічого. будьласка допоможіть пока хоч в мене є інтерет про який ніхто не знає. м тернопіль вул петлюри *** 23 я вас дуже прошу викличте сюда міліцію».

Таке повідомлення викликало пересторогу як в модераторів групи так і користувачів. Чимало учасників групи висловили необхідність таки звернутися в міліцію. Більшість же сприйняли «новину» як фейкову. Така думка склалася й в працівників редакції “20хвилин”, коли прочитали допис. Зрештою в коментарях під проханням з’явились дописи учасників про те, що міліцію вже викликали. Також чимало користувачів попросили видалити фейкове повідомлення. Восьмого січня ані допису, ані коментарів вже не було. Тим не менше кореспонденти звернулися в обласну міліцію та поцікавились, чи отримували правоохоронці якісь повідомлення та що все таки відбувалось в будинку на Петлюри.

- Працівники міського відділу отримали повідомлення та виїхали на місце події, – розповіли в відділі зв’язків з громадськістю обласної міліції. – Викликали правоохоронців самі учасники конфлікту. На місці міліціонери з’ясували, що між молодиками виникла суперечка. До одного з них і викликали правоохоронців.

Тілесних ушкоджень молодий чоловік не отримав проте „товариші” ізолювали дебошира до приїзду міліції аби не нашкодив собі та їм. Чому юнак написав повідомлення в соціальну мережу правоохоронці не знають. Припускають, що винен у всьому алкоголь під впливом якого молодий чоловік не до кінця усвідомив що відбувається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі