• Головна
  • У Тернополі в парку Національного Відродження утворюється смердюче озеро
10:30, 10 січня 2014 р.

У Тернополі в парку Національного Відродження утворюється смердюче озеро

Газон з травою у парку Національного Відродження перетворився на смердюче озеро – із бетонної труби там тече струмінь води з нечистотами.

Про це повідомили місцеві мешканці. Люди кажуть, що зверталися у міську раду, однак поки ніхто не відреагував.

- Прогулювався учора з собакою і почув, що в парку щось дуже сильно смердить, - розповідає 20 хвилин тернополянин Сергій Беляєв. – Дивлюся, а з бетонної труби тече ціла річка з таким запахом, що відразу блювати хочеться. А ще кілька днів тому там був газон, по якому можна було спокійно гуляти.

Чоловік каже, якщо ніхто на це не відреагує, скоро у парку матимемо озеро нечистот таке, як на вулиці Галицькій, поблизу кільця на Злуки.

-  Струмінь із труби б’є потужний, - каже Сергій. – Там уже глибина десь по коліна. А пригріє трохи сонце, то засмердить увесь квартал.

Цікаво, що поблизу озера з нечистотами працює школа №23. Тож діти, коли вийдуть з канікул будуть неприємно здивовані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
ТЦК позбавляє бронювання і забирає осіб з такими ознаками, лиш 10 категорій людей не чіпатимуть: мобілізація, повістки
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
"Дощі та грози насуваються на цілий регіон України, завтра злива накриє конкретну місцевість": температура приголомшить
"ТЦК зробить це із чоловіками з інвалідністю, скоро повістки накриють людей цих категорій": мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...