У Тернополі в ПК «Березіль» відбудеться «Ялинка міського голови»

11 січня у Тернополі розпочнеться другий гастрономічний фестиваль «Галицька дефіляда», який тривати чотири дні 11,12,13 та 14 січня. Цього разу на святі пануватимуть різдвяні традиції.

Уже традиційно презентуватимуть найкращі страви своїх закладів і галицької кухні десять місцевих рестораторів. Також обов’язково будуть конкурси, подарунки, вертепи, колядки та щедрівки, народні танці, забави та частування.

На відміну від попереднього фестивалю, який відбувався восени на Театральній площі, вдруге свято пройде на оновленому бульварі Данила Галицького. 12 січня на бульварі відбудеться і фестиваль вертепів та різдвяний концерт «Українське різдво». Відкриття о 13 год.

13-14 січня у палаці культури «Березіль» відбудуться благодійні театралізовані ранки для дітей «Ялинка міського голови». Протягом двох днів понад 4 тисячі дітей з обдарованих, малозабезпечених, багатодітних та соціально-незахищених родин відвідають Новорічно-Різдвяні святкування та отримають солодкі подарунки.

15 січня у ПК «Березіль» для дітей з особливими потребами відбудеться міський фестиваль дитячої творчості «Повір у себе».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі