Олена Підгрушна залишилась в топ-десятці світового біатлону

Наша землячка Олена Підгрушна, яка через хворобу пропускала етап Кубка світу з біатлону у німецькому Рупольдінгу, все рівно залишається серед кращих біатлоністок світу.

Сьогодні в останньому випробуванні етапу – гонці-переслідування – за відсутності свого капітана серед українських дівчат на високих стартових позиціях перебували Юлія Джима і Валя Семеренко. Після всіх переміщень по ходу персьюта, на фініші дівчата показали результат, аналогічний місцям в індивідуальній гонці: Юля стала шостою, Валя – восьмою, а Наталя Бурдига повторила на фініші позавчорашній результат - 35 місце.

Після етапу в Рупольдингу три українки - в десятці найсильніших Кубка світу. Зокрема Юлія Джима за рахунок того, що двічі потрапляла на квіткову церемонію, наздогнала Олену Підгрушну і разом вони ділять 9-10 місця в загальному заліку.

Вище інших українок, як і раніше - Валя Семеренко, яка сьогодні змушена була в загальній таблиці пропустити вперед Кайсу Макаряйнен і Туру Бергер і тепер займає четверте місце.

А лідирує як і раніше чешка Габріела Соукалова, випереджаючи найближчу переслідувачку на 46 очок.

Цікаво, що Олена Підгрушна, яка замикає десятку у жінок, набрала майже на 30 очок більше, ніж уславлений норвежець Уле-Айнар Бьорндален, який замикає десятку кращих у чоловіків.

Без назви-1
Без назви-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі