У Тернополі снігоочисна техніка працює з 4 год. ранку

У Тернополі організовано цілодобове чергування комунальних служб міста. У ніч з 12 на 13 грудня у Тернополі почав падати невеликий сніг. За інформацією заступника начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Олега Соколовського з 4 год. ранку снігоочисна техніка почала працювати у місті.

«У зв’язку з снігопадами вже на світанку снігоприбиральна техніка почала посипати ухили. Працювали 4 піскорозкидувачі, які посипали буквально всі ухили. Після чого сніг почав посилюватись відповідно ми збільшили кількість техніки для того щоб розчистити все місто та забезпечити нормальний проїзд транспорту. Також 5 одиниць техніки чистить тротуари. Ми оперативно реагуємо на усі скарги мешканців та ліквідовуємо їх. Також варто зауважити, що усі ЖЕКи мають по 2 одиниці техніки, які зараз прибирають прибудинкові території. Скарг на стан дворових проїздів на інформаційно-довідкову службу міськради не надходило», - зауважив Олег Сокловський.

Додамо, що на початку календарної зими при міській раді було створено штаб ліквідації снігових заметів, який працює у цілодобовому режимі. Зі скаргами та пропозиціями стосовно прибирання вулиць комунальники радять звертатися безпосередньо в управління ЖКГ за телефоном 52-58-48 або на цілодобову службу міськради 1580.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі