Чому Маланка в Горошовій уже не така колоритна (фоторепортаж)

«Особливістю цьогорічної Маланки в Горошовій на Тернопіллі стала... відсутність особливостей», – пише на своїй сторінці в соцмережі тернополянин, голова клубу активного відпочинку "Файні мандри" Роман Задорожний.

Разом з іншими тернополянами він побував на півдні області 13 січня, щоб взяти участь у святкуванні в Горошовій.

«Знані здавна великі фігури звірів, механізмів, природи на платформах з тракторів, возів, мотоциклів, автівок,... нажаль, були фактично відсутні. Місцевий люд вбачає у тому багато причин, але основна - молодь, яка мала б зайнятися - лінива та безвідповідальна.
Негативне враження точно б залишилось, якби не Olena Mudraya, яка зуміла віднайти всі найцікавіші місця та найхарактерніших людей, які формують сучасну Маланку. За що їй велике спасибі:) А також, дякую пану Богдану - файному горошівському ґазді, що гостинно запросив до своєї садиби, де його дочку вперше в її житті відвідали справжні Маланки. Загальне враження - мені сподобалось:)», – поділився враженнями від побаченого Роман Зодорожний.

Чому Маланка в Горошовій уже не така колоритна (фоторепортаж), фото-1 Чому Маланка в Горошовій уже не така колоритна (фоторепортаж), фото-2 Чому Маланка в Горошовій уже не така колоритна (фоторепортаж), фото-3 Чому Маланка в Горошовій уже не така колоритна (фоторепортаж), фото-4 Чому Маланка в Горошовій уже не така колоритна (фоторепортаж), фото-5

(фото – Романа Задорожного)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі