Дітей зі Скалата закликають вишити для Януковича портрет Степана Бандери

ВО «Свобода» вважає провокацією вишитий дітьми Тернопільщини портрет Президента України Віктора Януковича.

Про це йдеться в заяві за підписом Тернопільської міської організації ВО «Свобода» Романа Навроцького, оприлюднений на офіційному сайті обласної організації партії.

У ній засуджується вчинок вихованців "Будинку школяра" міста Скалат Підволочиського району, які учора під час привітання голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна з Різдвяними святами подарували йому власно вишитий портрет Віктора Януковича.

Як повідомляв 0352.ua, провокація із вишитим дітьми з Тернопільщини портретом Януковича , яка б мала дискредитувати область, викликала значний резонанс серед людей. В соцмережах та коментарях до матеріалів вони засуджували таку ганебну витівку влади, а сьогодні дотепники навіть зробили фотожабу на дану тему, помістивши під заголовком "Діти Тернопільщини вишили портрет Януковича" фото, на якому в рамці замість президента вишито хруня з пивом та сигарою.

в соцмережах та комен

«Усім відомо, що сьогодні чиниться тиск з боку влади на громадян України, людей змушують виходити на антимайдан, їм погрожують звільненням з роботи у разі невиконання вказівок чиновників. Вишитий портрет Віктора Федоровича – це ніщо інше, як оригінальний задум, за допомогою якого чинний режим намагається підняти собі авторитет і продемонструвати, що навіть жителі споконвіків патріотичної західної України, а саме політично свідомої Тернопільщини, нібито шанують нинішнього Президента», – йдеться в заяві.

У ній наголошується, що жителі Скалата насправді є патріотами, чимало з них брали активну участь на Євромайдані у Києві, а вишитива картина є провокацією влади.

«Це більше схоже на клоунаду, яку продемонстрував голова Підволочиської РДА перед Валентином Хоптяном. Але свідомим людям уже не дивно, бо коли клоуни при владі демонструють одне і теж, то їхній цирк стає не цікавий», – сказано в заяві.

У ній також піддається сумніву той факт, що картину вишили діти.

«Портрет немалих розмів, який принесли вихованці скалатського "Будинку школяра", діти нібито вишили за два місяці. Майстерністю їхнього виробу вражені навіть професійні вишивальниці, бо, на думку майстринь, за такий короткий термін вишити такий великий портрет неможливо. Тому закрадаються сумніви щодо авторів портрету. Швидше за все вишивали його на замовлення, а дітей просто змусили обманювати і вдавати, що це їхнє виконання і що вони це роблять з власної волі. На цю думку наштовхує і те, що, як повідомили самі ж діти, ідею з портретом їм підкинув голова Підволочиської РДА Руслан Комар-Чорний», – сказано в заяві.

На завершення Навроцький закликав краян не піддаватися на тиск та залякування чиновників від влади.

«А умільців, котрі вміють гарно та швидко вишивати портрети, закликаю вишивати портрети Степана Бандери та відправляти їх керманичам країни, щоб нагадати чиї ми нащадки і що за будь-які злочинні діяння обов'язково буде розплата і кара», – сказано в кінці заяви.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі