Тернопільську «Ниву» «сплавляють» в Другу лігу?

«Футбольна команда «Нива» була, є і буде народною командою. Я є прихильником футболу і ви знаєте, що є фанатом тернопільського клубу "Нива". Я переконаний і постійно стою на позиції, що в області має бути футбольна команда, яка б достойно виступала не лише у першій лізі», – сказав днями на нараді з керівництвом команди почесний-президент «Ниви» Валентин Хоптян.

Остання фраза очільника області відверто насторожує, адже всім відомо про скрутну ситуацію, в які опинився клуб. Оскільки футболістам «Ниви» тривалий час не платили зарплату, лідери клубу почали думати про зміну команди.

У даній ситуації смішно говорити про те, що «Нива» раптом опиниться у Прем’єр-лізі, де складе гідну конкуренцію грандам українського футболу. Виглядає, що почесний президент «Ниви» починає думати про Другу лігу, де команда справді зможе виступати більш достойно.

Під час наради Валентин Хоптян не приховував, що у клубу зараз є проблеми, при цьому пообіцяв найближчим часом усіх їх вирішити.

От тільки, за словами футболістів, такі обіцянки вони неодноразово чули ще минулого року і вже не надто вірять словам голови ОДА.

Як інформує прес-служба облдержадміністрації, під час наради також було прийнято рішення про будівництво в області стадіону зі штучним покриттям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі