Чи відмінять автобусні рейси на Тернопільському автовокзалі через ожеледицю?

Сьогодні на автовокзалі попереджали, що ввечері може бути складно виїхати з Тернополя в Кременець, Ланівці чи інші села й райцентри. Через ожеледицю деякі автобусні рейси могли відмінити. 

- Якщо збираєтеся їхати з міста, то краще йдіть на денні рейси, - повідомляв диспетчер довідкової служби автовокзалу . – Дорога вже мокра, тож якщо ввечері вдарить мороз, то асфальт вкриється кіркою льоду.

До слова, через ожеледицю ряд автобусів не виїхали в рейс вчора. Тож багато людей, які збиралися їхати додому, потрапили у халепу, пише 20 хвилин .

- Придбав квиток, прийшов на вокзал, а мій рейс відмінили, - каже тернополянин Василь Гевко. – Добре що хоч мав де заночувати у Тернополі. В іншому випадку не знаю, що би робив.

За інформацією TV4, рейсові автобуси, які відправляються із Тернопільського автовокзалу, не відміняли. Так прокоментували можливу зміну руху автобусів у вечірній час диспетчери автовокзалу. Відміняти рух дорогами області мали через несприятливі погодні умови, зокрема ожеледицю. Проте стан доріг, кажуть на автовокзалі, є задовільним.

Дізнатися які саме рейси скасують після 18.00 можна  за телефоном довідки автовокзалу – 15-04 або в Інтернеті на онлайн-табло автовокзалу за адресою http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=610100.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі