В прокурора Тернопільщини вимагають покарати винних за використання дітей в політичних цілях

Сьогодні депутат Тернопільської обласної ради, голова міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Роман Навроцький скерував звернення до прокурора Тернопільської області Геннадія Мовчана з вимогою з'ясувати, чи добровільно вихованці "Будинку школяра" у м. Скалат Підволочиського району вручили голові облдержадміністрації Валентину Хоптяну вишитий портрет Президента України Віктора Януковича, і чи справді діти самотужки вишивали цю роботу.

Під час зустрічі з керівником Тернопільщини дівчата стверджували, що власноруч створили портрет, зокрема, що протягом 2-х місяців працювали 15 дівчат з гуртка "Вишиванка", наймолодшій вишивальниці 7 років, найстаршій – 16 і що цю ідею їм подав голова Підволочиської РДА Руслан Комар-Чорний.

"Від жителів Скалата мені стало відомо, що портрет Віктора Януковича насправді створили не діти, які подарували його Валентину Хоптяну, а вишивали його зовсім инші люди на замовлення, дівчат просто змусили обманювати і вдавати, що це їхнє виконання і що вони це роблять з власної волі. Як повідомили мені обурені батьки і самі ж діти, про ідею з портретом їм стало відомо перед самою акцією від директора "Будинку школяра" та голови Підволочиської РДА Руслана Комара-Чорного і його заступника Марії Кульбаби. Дівчат змусили вчинити обман, за який вони, як мені відомо, зараз потерпають від осуду однолітків у соцмережах та оточенні», – йдеться в повідомленні Романа Навроцького.

Відтак він наголосив на необхідності негайно з'ясувати всі обставини ситуації із вишиттям Януковича і підставлянням дітей.

«Вбачаю тут порушення Закону України про охорону дитинства від 26.01.2010 року за №2402, а саме ст.4,5,10, що утверджують право дитини на захист від будь-яких форм насильства», – сказано в звернення «свободівця» в прокуратуру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі