У Тернополі розкрили загадкову “аферу” з безкоштовним встановленням вікон у під’їздах

Щоп’ятниці у прямому ефірі УХ-радіо – година спілкування міського голови Сергія Надала з тернополянами. 17 січня замість очільника міста біля мікрофона був заступник з питань діяльності виконавчих органів міської ради Владислав Стемковський. Він був здивований, як завдяки радіопередачі вдалося прослідкувати загадкову “аферу” з безкоштовним встановленням вікон у під’їздах. 

Так, 17 січня на прямому ефірі прозвучало питання до гостя студії від мешканки з вул.Протасевича, щодо заходів міської ради, які вона начебто проводить по встановленню вікон на міжсходових клітках у житлових будинках Тернополя. Слухачка запитувала, чи представники фірми, яка обіцяє БЕЗКОШТОВНО встановити такі вікна містянам, співпрацюють з мерією.

На це Владислав Стемковський відповів, що ніяких повноважень для визначення технічного стану вікон нікому не делегували. Це може робити лише ЖЕК, або спеціалізоване управління. Заступник міського голови порадив слухачам категорично не давати ніяких авансів тим людям, які приходять до мешканців із подібними пропозиціями. Він вважає, що ці молодики можуть мати на меті зовсім інше – можливо навіть збирають інформацію про те, які квартири пустують. Владислав Стемковський порадив звернутися до дільничого інспектора міліції і запевнив, що й міська рада зі свого боку спробує звернутися в УМВС.

Та згодом зателефонувала друга жінка з вул.Куліша зі схожою скаргою на молодих хлопців, які пропонували безкоштовне встановлення вікон у під’їзді. Вона розповіла, що на протязі двох тижнів до неї приходили шість разів, допоки вона з криком їх не відігнала. На довідці міської ради та в ЖЕКу їй сказали, що ніякої програми по заміні вікон немає. 

Коли ж на ефір з подібною скаргою додзвонився слухач із вул.Коновальця, Владислав Стемковський зробив висновок, що йдеться уже про системну роботу групи людей. Обіцяв передати інформацію в управління МВС, пише Погляд.

Допомогла трішки прояснити ситуацію жінка з вул.Лепкого. Молодики сказали їй, що вони працюють на вул.Липовій і якшо виграють тендер, то будуть безкоштовно вставляти вікна на сходових клітках.

Владислав Семковський відповів:

- Міська рада і управління комунального господарства не оголошує зараз жодних тендерів на заміну вікон у місцях загального користування в багатоповерхових будинках. Є програма термомодернізації на Новому світі, але коштів на це немає, тендерів не оголошували. Два роки тому планували робити заміну вікон, але після того, на жаль, до жодних практичних дій не дійшло, бо немає коштів.

Коли ж із питанням про безкоштовні вікна звернулася п’ята слухачка і розповіла, що на візитівці, яку їй залишили значиться адреса та назва фірми, заступник міського голови пообіцяв обов’язково усе з’ясувати детальніше.

- На скільки у нас зараз розинуте інформаційне суспільтво – тепер не тільки у Фейсбуці чи Твіттері, якими користується більше молоде покоління, а й старші люди миттєво реагують, якщо є якась системна програма, яка виходить в ефір, – посміхався Владислав Стемковський.

Він, наче досвідчений радіоведучий, за три секунди випалив цілий рекламний ролик УХ-радіо, на кшталт: “люди знають, що в п’ятницю з 14.00 до 15.00 можна додзвонитися на пряму лінію, і от ми вже маємо п’ять дзвінків від наших співгромадян по одній лише ситуації. Дякуємо за вашу позицію!”

Чиновник пообіцяв реагування з боку міської ради, аби дізнатися, чи нав’язливі менеджери – це справа рук бізнесменів і комерційних структур, які таким чином шукають додаткових клієнтів, чи це люди, які мають якісь злі наміри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі