Мери всіх обласних центрів України отримають з Тернополя червоно-чорні прапори

17 січня 2014 року члени Тернопільської міської організації ВО "Свобода" відправили міським головам кожного обласного центру України червоно-чорні прапори та листівки із закликом підняти ці стяги в їхніх містах у День Соборності.

Нагадаємо, що 1 січня, у 105-ту річницю з дня народження лідера ОУН, Героя України Степана Бандери, ці знамена з ініціативи тернопільських свободівців, освятили на Театральному майдані священики усіх конфесій традиційних українських церков.

"Червоно-чорний прапор – знамено українського націоналістичного руху, визвольної революційної боротьби. Барви цього знамена символізують червону українську кров, пролиту на чорну українську землю. Вони є відображенням боротьби українців за право бути господарями на своїй землі. 22 січня вся Україна відзначатиме День Соборності. Цього дня 1919 року відбулося проголошення Акту возз'єднання УНР та ЗУНР, в основу якого була покладено споконвічну мрію українського народу про вільну, соборну державу. Він став могутнім виявом волі громадян нашої держави до етнічної й територіальної консолідації, свідченням їхньої динамічної самоідентифікації, становлення нації.

Сподіваюся, що міські голови кожного обласного центру підтримають Тернопільщину та долучаться до всеукраїнської акції єднання 22 січня 2014 року та піднімуть червоно-чорні стяги у своєму місті й таким чином об'єднають всю країну патріотичним духом. Вірю, що червоно-чорний прапор боротьби приведе нас спільно до синьо-жовтого прапора свободи", – зазначив голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі