Під час морозів окремі вулиці Тернополя стають справжньою льодовою ковзанкою

Всі ми давно знаємо, що для комунальних служб зима завжди приходить несподівано. Також несподівано в морозну ніч двори і тротуари покриваються льодом або засипаються снігом.

Співробітники ЖЕКів не завжди встигають посипати весь наш шлях від будинку до найближчого транспорту, от і доводиться або ж падати, або ходити обережно.

У міській раді Тернополя запевняють, що через зміну погодних умов місто постійно прибирає снігоочисна техніка та 65 двірників. Та навіть попри такі заходи тернополяни вважають, що комунальники таки не справляються зі своїми обов’язками, оскільки центральні частини міста справді таки прибирають, а от у спальних мікрорайонах слизько і можна впасти та травмуватися, пише Тернопільська липа.

Хоча у міська влада стверджує: у зв’язку із частими перепадами температур і зміною погодних умов впродовж одного дня, з метою запобігання утворення ожеледиці при різкій зміні кліматичних умов, застосовано систему превентивного посипання вуличної мережі міста.

Проте не всім тернополянам подобається робота комунальників. Адже у деяких спальних мікрорайонах тротуари вкриваються льодом і там важко ходити.

Тернополянка Іванна Поліпченко, яка живе у спальному мікрорайоні Тернополя, розповідає, що зранку , поки вела сина у школу, то постійно боялася впасти, адже деякі вулиці міста стали справжньою льодовою ковзанкою.

- Поки вела сина до школи, то постійно боялись впасти. Я за себе не хвилююсь, а от за дитину страшно. Не знаю чи тут посипали тротуари чи ні, але все одно слизько. Важко також повертатись  ввечері. Тоді ходити треба дуже обережно, бо можна впасти.

Слизько також і у парках міста. Тернополяни скаржаться, що ввечері парки стають схожими на льодове царство.

- Ввечері вигулювала собаку у парку Топільче. Там дуже слизько. Ходити важко. Моя подруга недавно впала і зламала руку, то ж я намагаюсь ходити обережно, – розповідає тернополянка Галина Микитів.

До речі, щоб зменшити ймовірність падіння на льоду слід використовувати зручне взуття. Прекрасній статі доведеться відмовитись від підборів. Також існують народні методи підготовки взуття до ожеледиці, як-от:

- приклеїти на підошву хрест-навхрест лейкопластир;

- намазати підошву водостійким клеєм, зверху посипати крупним піском і висушити.

- потерти об підошву картоплиною.

Якщо ви впали – то необхідно звернутися до травмпункту, адже невідомо, що ви могли пошкодити.

А якщо ж вже вашу вулицю злісно не посипають сумішшю проти люду, то ви можете звертатися на службу 1580 або ж в управління житлово-комунального господарства міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі