Футболісти ФК «Тернопіль» зіграють проти потенційних новачків команди

Сьогодні 20 січня ФК "Тернопіль" розпочав перший у цьому році навчально-тренувальний збір, який відбудеться у Тернополі.

Футболісти на чолі із своїми тренерами Василем Івегешем та Анатолієм Назаренком проходять медогляд і проведуть вже перше тренування.

А 21 січня усі склади команд ФК «Тернопіль» стартують у традиційному зимовому турнірі на «Кубок ректора Педуніверситету». У цих змаганнях візьмуть участь професійна команда, яка захищає честь краю у Другій лізі, а також ФК «Тернопіль-Педуніверситет», котрий грає в Студлізі України, команда футболістів-потенційних новачків клубу, запрошених на перегляд, а також команда перспективної молоді із спеціалізованої ТЗОШ №30 та педліцею. Турнір відбудеться на стадіоні Тернопільського педагогічного університету імені В.Гнатюка.

Травмованих у ФК «Тернопіль» немає. Хоч голкіпер Микола Плетеницький і форвард Богдан Семенець ще не підписали контракти з іншими клубами, у муніципальній команді нашого міста залишаються відкритими кадрові питання, повідомляє прес-служба міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі