Тернопільські комунальники, не покладаючи рук, продовжують боротися з сніговою стихією

Комунальники міста у повній бойовій готовності зустріли перший потужний сніговий удар, яким зима нагадала про себе у ніч на Водохреще.

Як повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський, комунальні служби міста одразу взялися до проведення робіт із належного утримання вуличної мережі міста. Вночі, з суботи на неділю, здійснювали механізоване посипання вулиць та доріг піскорозкидачами (7 од.) згідно із затвердженими маршрутами та механізоване підмітання тротуарів вулиць міста тракторними щітками (7од). Посипали також тротуари вулиць біля усіх культових споруд міста.

У зв'язку із сильним снігопадом, у день 19 січня, провели повторне механізоване прибирання і подальше повторне посипання вуличної мережі міста. Було вивезено вуличний змет та кульки з урн з вулиць міста, очищено проїжджі частини вулиць Руської, 15 Квітня, Купчинського, Корольова,Київської, Тарнавського, Симоненка та проспекту Злуки, пише ТВ. Очистили від снігу та снігової ожеледі також проїжджі частини вулиць Бережанської, Мазепи, Руської, проспекту С. Бандери та Театральний майдан. Механізоване посипання вулиць відбувалося також відповідно до звернень диспетчерської служи міської ради.

Сьогодні комунальні служби міста продовжують боротьбу зі сніговою стихією. ТОВ "ТернопільКомуналСервіс" доручено вивозити вуличний змет, а КП "ТМШЕД" здійснюватиме механізоване посипання вулиць та доріг, аварійно небезпечних ділянок, транспортних розв'язок, перехресть та ухилів.

Відбуватиметься також розвезення та складування протиожеледної суміші по вулицях міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі