Тернопільський нардеп разом з народом піддали вогню “Голос України” (відео)

На сторінці в соціальній мережі нардепа Михайла Головка з’явилась інформація, про те що він, разом з народними депутатами Ігорем Мірошниченком, Олексієм Кайдою та іншими відвідали вулицю Марка Вовчка 12/14. Де, власне, перебували уже надруковані газети з “репресивно-диктаторськими” недозаконами. 

“Готується тираж 100 000 примірників “Голос України”, де надруковані антиконституційні закони, які підняттям сотні копит приймалися 16 січня. Вирішуємо, що робити з даним випуском газети. Ясно одне, домовлятися з зеком немає про що.”, – пише Головко.

Як нам стало відомо згодом, нардепи з декількома ящиками “свіжонадрукованої” газети рушили на Майдан, де разом з народом урочисто піддали їх вогню.

Та, на жаль, навіть спаливши усі примірники – закони уже не скасувати, адже юридично достатньо тільки самого факту друку.

«Влада уже надрукувала ті закони, які ми з вами ніколи не визнаємо і виконувати не будемо. Адже ми бачили в який спосіб ці бандити, їх так би мовити, приймали. Ми бачили, як вони наплювали нам в душу, витерли ноги об Конституцію і Закони України. Ця банда зневажає власний народ, відповідно ми не будемо рахуватися з їхніми законами. Вони цинічно пишуть про те, що ми повинні з ними домовлятися і в той же час дають вказівки друкувати ці «закони».

Вони розуміють, що це наша головна вимога: не визнавати ці диктаторські «закони», діючи як шулери черговий раз демонструють, що в них ні краплі совісті і честі. Ми не будемо сідати на домовленості з аферистами, бандюками і зеками. Ми розуміємо, що вони бояться тільки сили. Вони тремтять, бачачи, що горить їхня техніка, тремтять, коли бачать народний гнів. Цей вогонь, який підпалив диктаторські «зЕкони» — вогонь народного гніву»,- підкреслив Михайло Головко під час спалення вісника «Голос України»

tdaily.info
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі