Активістка тернопілського Євромайдану: «Завтра може не настати, якщо наші чоловіки лежатимуть на диванах перед телевізорами»

Кожен здоровий чоловік має бути зараз у Києві і відстоювати інтереси свого народу, своїх земляків, своєї родини, своєї сім’ї.

Так вважає Активістка тернопілського Євромайдану, письменниця Наталка Михно, про це вона написала на своїй сторінці в соцмережах.

«Слів уже немає .... Тільки єдине! До українок: я свого чоловіка провела до Києва на захист Майдану ще 02 січня нового 2014 року!!!! Прошу Вас, матері - сестри, підтримайте своїх чоловіків та скажіть їм із впевненістю, що тут, вдома, ви дасте раду дітям і домашній господарці, а вони нехай їдуть до Києва вже сьогодні. Якщо ми не втримаємо Майдан, то майбутнього ані в нас, ані в наших дітей не буде!!!!
Я сьогодні уже не розумію тих здорових мужчин, які байдуже бродять вулицями наших міст і сіл!!!! Чуєте, українки, у наших дітей може ненастати завтра, якщо наші чоловіки лежатимуть на диванах перед телевізорами!!!! Мій чоловік стоїть в обороні Майдану і я пишаюся ним!!!!», – йдеться в емоційному пості Наталки Михно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі