На Тернопільщині МНСники та соціальні служби ходили по хатах (фото)

Найбільш поширеними надзвичайними ситуаціями з усіх існуючих категорій є пожежі, адже вони мають значну чисельність, ареали поширення та несуть за собою численні збитки. В переважній більшості винуватці лиха – самі люди. Адже нехтування елементарними правилами пожежної безпеки у підсумку призводить до непоправного лиха.

Найбільше занепокоєння викликають категорії населення, що складають так звану групу ризику: соціально-неблагополучні сім’ї, багатодітні та малозабезпечені, одинокі престарілі, громадяни, схильні до зловживання алкоголем та особи без певного місця проживання.

З метою профілактики виникнення пожеж та загибелі на них людей в житловому секторі здійснюються комісійні відпрацювання населених пунктів та зазначених категорій громадян.

21 січня 2014 року, працівниками Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Тернопільської області спільно з представниками соціальних служб, комунальних установ та місцевих органів виконавчої влади проведено відпрацювання села Великі Гаї Тернопільського району.

Майже увесь день рейдові групи проводили з мешканцями домоволодінь профілактичні бесіди, роз’яснювали вимоги правил пожежної безпеки в побуті. В ході відпрацювання населеного пункту було здійснено обхід понад 20 дворів. Фахівці інструктували громадян з питань експлуатації електронагрівальних приладів, електромережі, приладів пічного опалення, тощо. Роздавали тематичні пам’ятки й листівки попереджувального змісту на протипожежну тематику та надавали практичну допомогу. В переважній більшості селяни охоче спілкувалися з фахівцями та уважно прислухалися до їх порад.

Також цього дня рятувальники побували в дошкільному закладі села. Де провели профілактичні бесіди з дітьми на тему недопущення виникнення пожеж, внаслідок необережного поводження з вогнем. У школі учням було продемонстровано навчальні відеофільми, також проведено навчально-рятувальну евакуацію в разі виникнення пожежі.

Такі заходи для нашої області є традиційними. Вони проводяться з метою запобігання виникнення пожеж в помешканнях жителів краю та будуть проводитися і надалі. Адже, як показує практика, найефективнішим способом впливу на свідомість та вчинки людини є особисте спілкування.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області звертається до мешканців краю: громадяни, дотримуйтеся правил пожежної безпеки! Пам’ятайте, що ваше життя та здоров’я залежить, у першу чергу, від вас самих.

На Тернопільщині МНСники та соціальні служби ходили по хатах (фото), фото-1 На Тернопільщині МНСники та соціальні служби ходили по хатах (фото), фото-2 На Тернопільщині МНСники та соціальні служби ходили по хатах (фото), фото-3 На Тернопільщині МНСники та соціальні служби ходили по хатах (фото), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі