ФОТОРЕПОРТАЖ: бої в Києві, друга половина дня. З початку протистояння 2000 поранених, 4 загиблих

Люди виклали в ряд шини і підпалили, щоб міліція не могла підійти.

a11b0f8559b214b71a15ea0aa29f40fa

Сьогодні, близько 13-00, після атаки «Беркута» мітингувальники відступили до Європейської площі та перегородили шлях спецназу за допомогою палаючих коліс. Про це повідомляє наш кореспондент з місця події.

ФОТОРЕПОРТАЖ: бої в Києві, друга половина дня. З початку протистояння 2000 поранених, 4 загиблих, фото-1

Кілька годин тому міліція підігнала БТР і відтягнула їм згорівші автобуси. Важко сказати чи будуть використовувати спецтехніку виключно в мирних цілях. Мітингувальники почали підпалювати покришки, щоб зупинити «Беркут». Дим стоїть стіною, його видно, практично, з будь-якої точки центру. Також радикали розлили калюжі палива, щоб зупиняти спецназ у разі наступу.

ФОТОРЕПОРТАЖ: бої в Києві, друга половина дня. З початку протистояння 2000 поранених, 4 загиблих, фото-2

Станом на 16-00 на вулиці Грушевського розгорнулися широкомасштабні зіткнення. За даними колег, з однієї з будівель стріляє снайпер. Багато постраждалих серед медиків і журналістів - у них летять гранати і кулі. «Беркут» взяв медичний центр, за словами колег там зараз багато крові.

ФОТОРЕПОРТАЖ: бої в Києві, друга половина дня. З початку протистояння 2000 поранених, 4 загиблих, фото-3 ФОТОРЕПОРТАЖ: бої в Києві, друга половина дня. З початку протистояння 2000 поранених, 4 загиблих, фото-4 ФОТОРЕПОРТАЖ: бої в Києві, друга половина дня. З початку протистояння 2000 поранених, 4 загиблих, фото-5

Зараз на Грушевського знову бої, «Беркут» відійшов на свої позиції. Медслужба «Майдану» повідомляє про 1500 поранених. 4 людини загинуло. Міліція повідомляє про 2-і сотні поранених.

ФОТОРЕПОРТАЖ: бої в Києві, друга половина дня. З початку протистояння 2000 поранених, 4 загиблих, фото-6 ФОТОРЕПОРТАЖ: бої в Києві, друга половина дня. З початку протистояння 2000 поранених, 4 загиблих, фото-7

Нагадаємо, як сьогодні повідомлялося, вранці було тимчасове затишшя, однак вдень поновилися зіткнення. Міліція веде вогонь по журналістах і медиках. Наша група ухвалила рішення працювати без жилетів "преса", замість них репортери одягли каски.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі