Медпункти на столичному Майдані перетворюються на лікарні

Медичні пункти Євромайдану перетворюють на лікарні, каже тернопільський лікар Леся Копач. Адже відвозити поранених у лікарні віднедавна небезпечно.

- Про це вже говорилось і писалось: відвозити поранених у лікарні небезпечно, адже їх звідти забирає міліція і відвозить у невідомому напрямку, - каже тернополянка. - Відтак, після надання першої допомоги, поранених забирають навіть у приватні помешкання.

Нагадаємо, тернопільський лікар і голова ГО «Асоціація лікарів-католиків» Леся Копач перебуває у Києві ще з 1 грудня. Жінка надає медичну допомогу євромайданівцям у одному із медпунктів майдану, розташованому у будинку Народного руху.

 - Останніми днями до нас звертаються потерпілі від вибухів гранат, - розповідає 20хвилин вона. – Адже до тих гранат прив’язані булижники, які під час вибуху розлітаються на осколки. От чимало людей і звертається через такі поранення. Також звертаються постраждалі від сльозогінного газу.

Звертаються поміж тим і мітингувальники зі скаргами на простуди, проблеми із тиском, серцем. Одначе, незважаючи на хвороби та поранення, у мітингувальників – бойовий дух.

- Ми про події на Майдані дізнаємось від постраждалих, яким допомагаємо, та з Інтернету, - розповідає вона. – Щоправда, не завжди це вдається зробити вчасно. Було, що у нас світло пропало, нещодавно півтора доби не було Інтернету. Не знаю, чи так збігається, чи це навмисне роблять.

Одначе, як зауважила пані Леся, набагато важче тим медикам, які працюють у «гарячих точках».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі