Щогодини у Тернополі збільшується кількість бажаючих їхати на столичний Майдан

Тернопільський Євромайдан знову оживився: людно упродовж дня. Списки бажаючих їхати до столиці збільшуються щогодини.

День жалоби за загиблими на вулиці Грушевського сьогодні оголошений у Луцьку, Львові та у Тернополі. Жителі обласного центру зносять до намету на Театральний майдан гроші, теплі речі, продукти. Вчора до столиці вдалося відправити сім автобусів. Сьогодні – аналогічно.

«Я готовий зробити все для України. Дуже боляче спостерігати байдужість деяких людей, і дуже боляче, що українці ідуть брат на брата. Дочекалися і цього. Проте тішить, що не всі українці жорстокі та несвідомі. Є багато мирних, добрих жителів. Я вірю, що перемога буде за народом. По-іншому не може бути, бо з нами правда, а правда мусить перемогти», – відзначив житель Тернополя Іван Крупчик.

Координатор Тернопільського майдану Олександр зазначає, що тернополяни сьогодні приносять дуже багато продуктів, теплого одягу та медикаментів: «Я дуже здивований, що приходять навіть діти і приносять щось для учасників революції. Наші тернополяни дуже віддані народу люди, вони не зрадять народ».

Серед бажаючих їхати до Києва є і жінки, проте записують насамперед чоловіків. Рекомендують брати зі собою каски, окуляри, респіратори, захисні засоби, пише ЗЗ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі